ابدومینوپلاستی

آیا ناراحتی شما از فرم شکم و پهلوتان است که با وجود داشتن ورزش و رژیم غذایی دارای چربی و پوست اضافی در این ناحیه هستید و این موارد بهبود پیدا نمی کند؟ ممکن است جراحی ابدومینوپلاستی بتواند شما را به هدف منطقی تان یعنی داشتن زیبایی و تناسب اندام در شکم و پهلو برساند.

ابدومینوپلاستی

این روش با از بین بردن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات در دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند.

با این حال ، این یک عمل جراحی بزرگ است. بنابراین اگر در حال بررسی آن هستید ، وقت خود را برای آموزش خود اختصاص دهید ، وضعیت خودتان را کاملاً تحلیل کنید و عجله نکنید تا تصمیم نهایی را بگیرید.

استفاده از ابدومینوپلاستی باید آخرین راه حل برای افرادی باشد که تمام اقدامات دیگر را  انجام داده اند و خسته شده اند و از این روش نباید به عنوان جایگزینی برای کاهش وزن استفاده شود.

بهترین کاندیداها برای Tummy Tuck یا جراحی ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

ابدومینوپلاستی که نوعی جراحی زیبایی شکم است، مناسب برای خانمها و آقایانی است که از نظر سلامت عمومی خوب و مناسب هستند.

این روش را نباید با لیپوساکشن اشتباه گرفت (جراحی زیبایی که برای از بین بردن رسوبات چربی استفاده می شود) ، اگرچه ممکن است جراح شما برای انجام لیپوساکشن به عنوان بخشی از جراحی ابدومینوپلاستی انتخاب کند.

خانمهایی که دارای حرکات عضلانی و پوستی هستند و در اثر حاملگی های متعدد کشیده شده اند ، ممکن است این روش را برای سفت کردن آن عضلات و کاهش پوست ناحیه شکم بدانند.  ابدومینوپلاستی همچنین برای مردان یا زنانی که در یک فضل از زندگی خود چاق بوده اند و هنوز هم دارای ذخایر چربی بیش از حد و یا پوست شل در ناحیه شکم هستند می تواند کاربرد داشته باشد.

چه کسی نباید جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهند؟

اگر شما خانمی هستید که هنوز قصد بچه دار شدن را دارید ، ممکن است بخواهید یک ابدومینوپلاستی را به تعویق بیندازید تا اینکه فرزندان خود را به دنیا آورید. به این دلیل است که : در حین عمل ، عضلات عمودی شما سفت می شود. بارداری های آینده می توانند این ماهیچه ها را از هم جدا کنند.

آیا هنوز قصد دارید وزن زیادی را از دست بدهید؟ اگر چنین است ، شما نمی خواهید فقط جراحی زیبایی شکم انجام دهید.

توجه به این نکته مهم است که تومور شکمی می تواند باعث ایجاد جای زخم برجسته و دائمی شود. اگر این چیزی است که شما نمی خواهید ، ممکن است بخواهید تجدید نظر کنید. پزشک شما هنگام مراجعه به مشاوره ، تمام این گزینه ها را با شما در میان خواهد گذاشت.

میزان آسیب دیدگی و اذیت شدن و در کل عوارض این جراحی بسیار کمتر است و زیرا راحت تر از مابقی روش ها انجام می شود.

آیا ناراحتی شما از فرم شکم و پهلوتان است که با وجود داشتن ورزش و رژیم غذایی دارای چربی و پوست اضافی در این ناحیه هستید و این موارد بهبود پیدا نمی کند؟ ممکن است جراحی ابدومینوپلاستی بتواند شما را به هدف منطقی تان یعنی داشتن زیبایی و تناسب اندام در شکم و پهلو برساند. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش  در خصوص انجامجراحی ابدومینوپلاستی مشورت نمایید تا راه حل مناسبی را در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

چگونه جراحی ابدومینوپلاستی انجام می شود؟

بسته به نتایج مورد نظر شما ، این عمل جراحی می تواند در هر جایی از یک تا پنج ساعت انجام شود. پیچیدگی وضعیت خاص شما همچنین تعیین می کند که آیا شما آن را به عنوان یک روش داخلی یا سرپایی انجام داده اید یا خیر.

شما بیهوشی عمومی دریافت خواهید کرد ، که باعث می شود شما در طول عمل بخوابید. مهم این است که شخصی با خود داشته باشید که بتواند شما را تا خانه همراهی کند.

در مرکز جراحی آفرینش با استفاده از روش های نوین بیحسی عمومی، فرد در طی جراحی هوشیار است و بیمار می تواند در تمامی مراحل جراحی نیز به جراح پلاستیک کمک نماید.

https://www.medicinenet.com/tummy_tuck__abdominoplasty/article.htm

سایر خدمات مرکز جراحی آفرینش ظفر 

ماموپلاستی 

لیفت سینه

پروتز سینه 

جراحی لیپوساکشن 

لیپوماتیک

جراحی زیبایی شکم 

Call Now Button