تزریق چربی به صورت

در جهانی که بسیاری از جوانان اعم از خانم یا آقا در یک تورنمنت همگانی شرکت می کنند و تمام تلاشش شان این است که مبادا قدمی عقب بمانند بهتر است حداقل اگر در این تورنمنت عظیم شرکت نمی کنیم آگاهی هایی در این زمینه داشته باشیم.

با توجه به اعمال زیبایی گسترده ای که در ابعاد وسیعی در حال انجام است و همین الان و همین اکنون که در اینجا نشسته اید و این سطور را مطالعه می کنید تعداد زیادی از افراد هستندکه به دنبال تحقیقاتی در خصوص یافتن بهترین پزشک جراح در زمینه های مختلف زیبایی چهره و اندام هایشان هستند تا بتوانند از انها در جهت کسب زیبایی و در نتیجه آن کسب اعتماد به نفس بیشتر و درنتیجه اعتماد به نفس بالاتر، داشتن روابط اجتماعی مناسب با دیگران، نیز کمک بگیرند.

اما در این میان موضوع تزریق چربی به صورت موضوعی است که طرفداران خود را دارد و کسانی هستند که در پی آگاهی از پروسه ی این کار هستند.

در این مقاله با هدف آشنایی بیشتر شما عزیزان سطوری را می نگاریم.

 شما عزیزان می توانید در خصوص تزریق چربی به صورت با متخصصین مرکز جراحی آفرینش، مشورت نمایید تا راهنمایی های صحیح را در این خصوص در اختیارتان بگذارد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط برقرار کنید و یا از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

هدف از تزریق چربی به صورت

تزریق چربی این روزها جزء روش هایی شده است که برای افزایش زیبایی در ناحیه صورت، لپ، فک، گونه و غیره استفاده می شود. در واقع از یکسو افراد چاق در صدد انجام اعمالی هستند که از چاقی صورت آن ها بکاهد و به وضع متناسبی برسند از سوی دیگر عده ای به دنبال آنند که مقداری چربی را به نواحی مختلف تزریق کنند تا صورتی پر داشته باشند.

صورت کمی پر و تپل امروزه جزء سلیقه های عمومی شده است و همواره عده ای هستند که با مراجعه به پزشکان از آنها خواستارند در این زمینه کمک بگیرند.

تزریق چربی به این شکل است که از بخش دیگری از بدن چربی ای برداشته  می شود سپس به صورت تزریق می گردد.

عکس تزریق چربی زیر چشم

عکس تزریق چربی زیر چشم

نکاتی در خصوص تزریق چربی به صورت

 1. در روش لیفتینگ پوست صورت را می کشند که این باعث می شود چروک ها از بین بروند اما چربی های زیر پوست که در اثر سالخوردگی از بین ر فتند ر ا جبران نخواهد کرد. در روش تزریق چربی به بخش هایی از صورت که چربی خود را از دست داده جایگزینی اضافه می شود تا زیبایی و جوانی صورت به حالت دوره جوانی بازگردد.
 2. این روش از روش هایی است که اصطلاحا غیر تهاجمی خوانده می شود و بسیار امن و کم خطر است.
 3. یکی از نقاط مثبت و ارزشمند این روش آن است که چربی اضافه شده به صورت از بخش دیگری از بدن بیمار برداشته می شود. بدین ترتیب هیچ گونه نگرانی ای مبنی بر مضرات و یا احتمال خطری وجود ندارد. این نکته باعث می شود بسیاری علاقه مند به استفاده از این روش باشند.
 4. چربی ای که برای تزریق تهیه می شود از بخش هایی مثل شکم، پهلو و ران ها تامین می شود.
 5. زمانی که چربی هایی به صورت افزوده می شود پوست حالت سفتی و جوانی خود را با میابد.
 6. همواره سوالی از سوی متقاضیان تزریق چربی مطرح می شود که از چه سنی به بعد می توانند این عمل زیبایی را انجام دهند. باید گفت سن مناسب برای تزریق چربی از سن هجده سالگی تا تقریبا 65 الی هفتاد است.
 7. یکی از اساسی ترین نکاتی که در خصوص اعمال زیبایی صورت خاصه تزریق چربی مطرح می شود، عوارضی است که احتمال دارد این روش در پی د اشته باشد. باید گفت این روش بالاترین درصد موفقیت را داشته و در کمتر کسی با عارضه هایی از جمله جذب چربی به بدن را مشاهده می کنیم. در این موضوع ما توانایی پیش بینی نداریم و این مساله به بدن و صورت افراد وابسته است.

کاربردهای تزریق چربی به صورت

انواع هدف هایی که می توان از طریق تزریق چربی بدان ها نائل شد عبارتند از:

 1. خطوطی که در ناحیه لب ها ایجاد شدند را می توانید محو کنید
 2. برطرف ساختن خطوطی که به عنوان خطوط لبخند و اخم گفته می شود
 3. گونه های افتاده را پر می کند
 4. انحرافاتی که در چانه وجود دارد و یا فرم سازی برای چانه
 5. رفع تمام چروک هایی که در سطح پوست وجود دارد
 6. رفع انواع زخم هایی که عمیق بوده و جای گذاشته اند
 7. رفع جای سوختگی
 8. رفع گودی زیر چشم
 9. بر اثر کهولت سن و یا لاغری بیش از حد فرو رفتگی هایی ایجاد می شود که این روش به راحتی می تواند جبرانی مناسب برای آن باشد.
لیفت صورت با تزریق چربی

لیفت صورت با تزریق چربی

سخن آخر

در مقام سخن پایانی می خواهیم به ذکر نکته ای بپردازیم که شاید کمتر با آنها برخورده اید. در تمام دوران ها زمانی که متقاضیان یک خدمت پزشکی زیاد شده است به علت طیف گسترده ای از اقشار مختلف افراد جامعه که در درون لیست متقاضیان وجود دارند، همواره عده ای پیدا می شوند که برای کسب بازار بیشتر مبالغ کمتری در ازای ارائه خدمت مذکور ارائه می دهند تا همگان بتوانند از آن استفاده کنند و از سوی دیگر نیز برای جلب مراجعه کننده به مطب های خودشان.

منطقا نمی توانند متحمل ضرر شوند؛ به همین جهت از کیفیت مواد استفاده شده می کاهند تا توجیه اقتصادی داشته باشد. در نتیجه مواد کم کیفیت ممکن است منجر به بروز مشکلاتی جبران ناپذیر باشد.

پس عزیزان در نظر داشته باشند حتما پیش از انجام اقدامات پزشکی و زیبایی به دنبال پزشکانی باشید که رزومه ثابت شده ای دارند. مبادا با پزشکانی مشاوره داشته باشید که پس از بروز مشکلات جدی دیگر نتوانید کاری کنید. کم نیستند کسانی که در دام کلاهبرداران اینترنتی افتادند و برای همیشه زیبایی متوسط و طبیعی خود را نیز از دست دادند. امید است در این زمینه راهنمایی های مناسب ارائه داده باشیم.

Call Now Button