جراحی بینی

جراحی بینی یا جراحی تغییر ظاهر بینی یکی از پر کابردترین جراحی های زیبایی در دنیا است. بیشتر افرادی  که از اندازه یا شکلی بینی خود ناراحت هستند این جراحی را انجام می دهند. بینی در بخش مرکزی صورت است و بیشترین میزان دیده شدن را از طرف افراد و مردم دارد . نبابراین بیشتر افراد به همین دلیل است که جراحی بینی انجام می دهند تا با ایجاد تغییرات زیبا در بینی خود هارمونی را به چهره ی خود دهند.

جراحی بینی

بعضی اوقات مشکل بیشتر می تواند مربوط به موقعیت چانه یا فک باشد ، اما بیماران تمایل دارند که نارضایتی خود را روی بینی نشان دهند و تغییر ایجاد نمایند.

در حالی که تکنیک های جراحی پیشرفته هستند ، محدودیت هایی در مورد تغییر اندازه بینی وجود دارد. روش های جراحی بینی به طور کلی بستگی دارد به اندازه ی بینی، نوع پوست، سن بیمار که نوع و نتیجه ی جراحی بینی به چه طور پیش رود.

مهمترین چیزی که وجود دارد این است که بیمار از جراحی چه انتظاری دارد و جراح بینی چه تغییراتی را می تواند بر روی بینی ایجاد نماید. . بیماران همچنین باید در نظر داشته باشند که عمل جراحی به تنهایی هیچ مشکلی عاطفی یا اجتماعی را که ممکن است بطور کلی برطرف شود را برطرف نمی کند.

علت های مختلفی برای انجام جراحی بینی وجود دارد که در ادامه برخی از این موارد خواهیم پرداخت.

دلایل زیبایی

بیشتر افرادی که بینی خود را دوست ندارند نگران پل یا نوک آن هستند. مردم غالباً از داشتن بینی بد فرم خود شکایت دارند. در همین حال ، افرادی که می خواهند نوک را تغییر دهند اغلب این قسمت از بینی را بسیار گسترده ، گرد و یا منقار مانند تعریف می کنند. برخی افراد همچنین از طول بینی خود بیزار هستند.

دلایل پزشکی

سایر بیماران ممکن است به دلیل آسیب دیدگی بینی ، جراحی زیبایی بینی را انتخاب کنند ، به این ترتیب ممکن است بینی به دنبال یک نوع تصادف به شکلی شکسته یا خم شود. برخی دیگر ممکن است مشکلات تنفسی  و عملکردی مربوط به مجاری هوایی بینی داشته باشند. در این موارد ، مداخلات جراحی بینی بازسازی تلقی می شود ، در حالی که برای اکثر اعمال بینی ، جراحی به عنوان زیبایی طبقه بندی می شود.

جراحی بینی معمولاً به صورت های زیر انجام می شود:

  • برآمدگی را در پل بینی تغییر دهید
  • نوک بینی را مجدداً شکل دهید
  • طول بینی را تغییر دهید
  • عرض بینی را تغییر دهید
  • عرض سوراخ بینی را تغییر دهید
  • ترمیم بینی را بعد از آسیب دیدگی انجام دهید
  • راه هوای بینی را باز می کند تا به تنفس کمک کند.

جراحی بینی یا جراحی نغییر ظاهر بینی یکی از پر کابردترین جراحی های زیبایی در دنیا است. بیشتر افرادی  که از اندازه یا شکلی بینی خود ناراحت هستند این جراحی را انجام می دهند. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش در خصوص جراحی زیبایی بینی مشورت نمایید راهنمایی صحیح را در این خصوص در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

بعد از آن که دلیل جراحی بینی پیدا شد، جراح بینی شروع به انجام برخی از اقدامات لازم قبل از جراحی بینی می نماید. که شامل انجام بررسی های فیزیکی صورت و بینی توسط جراح بینی، تجویز برخی از عکسبرداری ها و آزمایشات قبل از جراحی بینی است.

سپس جراح بینی جلسه ای را برای مشاوره و تعیین میزان جراحی بینی با بیمار مقرر می کند تا بتوانند در خصوص جراحی بینی و روش های آن با کاندید صحبت نماید. در این جلسات اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی بینی نیز بیان می شود.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان جراحی بینی با جراحان بینی، به کلینیک افرینش مراجعه نمایید.

bapras.org.uk/public/patient-information/surgery-guides/rhinoplasty

سایر خدمات جراحی زیبایی کلینیک آفرینش 

لیفت صورت 

لیپوماتیک

لیفت سینه 

پروتز سینه 

جراحی پلک 

Call Now Button