Select Page

جراحی پروتز باسن

جراحی های زیبایی بسیاری در بین خانم ها متداول است و یا طرفاران خاص خود را  دارند، انجام برخی این جراحی ها صرفا به دلیل داشتن زیبایی و تناسب اندام است. در این مقاله می خواهیم معروف ترین جراحی زیبایی بدن یعنی جراحی پروتز باسن را در ادامه در اختیارتان بگذاریم.

به همین منظور یکی از جراحان پلاستیک کلینیک آفرینش در این مقاله درباره ی جراحی پروتز باسن برای افرادی که می خواهند این جراحی را انجام دهند، توضیحاتی را می دهند. در این توضیحات درمورد روش های لیفت باسن نیز توضیح داده می شود.

جراحی پروتز باسن

 جراحی پروتز باسن چیست

به عمل بزرگ کردن باسن با پروتز، جراحی پروتز باسن می گویند. جراحی پروتز باسن از سال 2000 (1380) تا کنون در حال انجام است و روزانه جراحی هایی در این حوزه انجام می شود.

افراد کاندید جراحی پروتز باسن، به دلیل آن که می خواهند کمر باریک و باسنی پهن و برجسته باشند، این جراحی را انجام می دهند. به این نوع از جراحی پروتز باسن، BBL یا لیفت باسن برزیلی (Butt Lift Brazilian) است. علت نام گذاری این روش جراحی، ممکن است به این دلیل باشد که از کشور برزیل آغاز شده و به مرور زمان در سایر کشور های دنیا رواج پیدا کرده است. کشور های آمریکای جنوبی، اروپا، کشور های عربی و ایران هر ساله جراحی های زیادی در این حوزه انجام می دهند.

برای بزرگ کردن  باسن از چه روش هایی می توان استفاده کرد؟

به طور کلی دو روش عمده در این نوع از جراحی زیبایی باسن وجود دارد و انجام می شود.

تزریق چربی به باسن

همانطور که از نام این روش مشخص است، در این کمک گرفتن از روش لیپوساکشن، چربی های اضافی بدن سالم خارج می شود، مراحل تسویه را می گذراند و سپس مجددا به بدن تزریق می شود. با این کار لیفت باسن نیز انجام می شود.

تزریق چربی به باسن، به طور بی حسی انجام می شود، بنابراین نیاز به بی هوشی ندارد. به همین دلیل جزو جراحی های ایمن به شمار می رود و عوارض بسیار کمی به دنبال دارد. زیرا تمام موادی که به بدن مجددا تزریق می شود، از بدن خود فرد خارج شده و هیچ خطری به همراه ندارد.

پروتز باسن

استفاده از پروتز برای جراحی زیبایی باسن، قطعا در افرادی که به دلیل داشتن حجم چربی کم، عدم چربی و لاغر بودن می توان از پروتز باسن استفاده کرد و تنها راه فرم دهی به باسن همین جراحی پروتز باسن است.

عوارض جراحی پروتز باسن

این جراحی به دلیل حساس بودن ناحیه جراحی بسیار سخت است و دارای عوارض زیادی است. که البته اگر در زمان انتخاب جراح، بهترین جراح پروتز باسن برگزیده شود، دیگر جای نگرانی نیست و فرد می تواند با اطمینان خاطر این جراحی را انجام دهد. زیرا مهارت، تجربه و تعدد جراحی پروتز باسن می تواند از عوارض بعد از جراحی جلوگیری کند.

به عمل بزرگ کردن باسن با پروتز، جراحی پروتز باسن می گویند. جراحی پروتز باسن از سال 2000 (1380) تا کنون در حال انجام است و روزانه جراحی هایی در این حوزه انجام می شود. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش در خصوص جراحی پروتز باسن مشورت نمایید تا راهنمایی صحیح را در این خصوص در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

مراحل انجام عمل پروتز باسن

این که گفته می شود تا بهترین جراح پروتز باسن انتخاب شود به این دلیل است که باید در حین جراحی، جراح پروتز را در جای صحیح قرار دهد. پروتز باسن باید زیر عضله ی گلوتئال (Gluteal muscles) قرار گیرد، زیرا قرار دادن پروتز باسن جای دیگر مانند زیر پوست و یا روی این عضله عوارض زیادی برای فرد به دنبال دارد.

این عوارض در افرادی بروز می کند  که درانتخاب جراح پروتز باسن خود دقت نکرده اند و در حین جراحی پروتز ها زیر پوست باسن و روی عضله قرار گیرد.

بنابراین توصیه می شود که برای انجام این جراحی، به جراح ماهری که در انجام این جراحی تجربیات زیادی دارد  مراجعه شود.

همچنین باید در انتخاب و خرید پرتز باسن دقت کرد و از یک شرکت معتبر خریداری نمود.

جراحان کلینیک آفرینش در این باره نکته ای بسیار مهم را بیان می کنند که اگر فردی می خواهد جراحی انجام دهد ، به بدن خود احتارم گذاشته و در قبال هزینه ی کم این جراحی را انجام ندهد زیرا عوارض زیادی را به همراه خواهد داشت.

Call Now Button