لیفت ابرو و پیشانی

لیفت ابرو و پیشانی یک جراحی است که باعث بالا رفتن ابرو و صاف شدن پیشانی می شود و پلک های افتاده را بهبود می بخشد. برخی از تکنیک های بالا بردن ابرو همچنین باعث بهبود چین و چروک پیشانی و اطراف پلک می شوند. در حالی که تقریباً هر بزرگسال بالای 50 سال، کاندید عمل جراحی پلک فوقانی است ، اما ممکن است کاندید لیفت ابرو و پیشانی باشد.

تفاوت جراحی لیفت ابرو و جراحی پلک بالا

تفاوت بین جراحی پلک بالا و جراحی لیفت ابرو بیشمار است. با جراحی پلک بالا ، قسمت بالای پلک و پشت آن بهبود می یابد اما وضعیت ابرو تغییر نکرده است. لیفت ابرو ، با این حال ، باعث افزایش کیفیت پوست پلک فوقانی می شود و همچنین باعث می شود که ابروها به موقعیت جوانتری برسند.

لیفت ابرو و پیشانی

کاندید لیفت ابرو و پیشانی

هر بیمار کاندید لیفت ابرو نیست ، زیرا برخی از بیماران با ابرو های بالا طبیعی به نظر نمی رسند.

یک مشکل شایع این است که به برخی از بیماران گزینه جراحی لیفت ابرو توسط برخی جراحان توصیه نمی شود. قبل از هر عمل پلک فوقانی ، باید یک لیفت ابرو مورد بحث قرار گیرد. اگر پوست زیادی از قسمت بالایی پوست خارج شود ، لیفت در آینده ممکن است غیرممکن باشد زیرا پوست کافی برای بستن چشم وجود نخواهد داشت.

چه کسی کاندید لیفت ابرو و پیشانی هستند؟

  • بیمارانی که دارای ابرو افتاده هستند و تمایل به بالا بردن دارند
  • بیماران مبتلا به عدم تقارن ابرو
  • بیمارانی که پلک های فوقانی افتادگی دارند
  • بیماران دارای چین و چروک پیشانی یا ابرو

چه کسی کاندیدای لیفت ابرو و پیشانی نیستند؟

  • بیمارانی که با ابرو های بالا غیر طبیعی به نظر می رسند
  • بیمارانی که چندین عمل جراحی بر روی پلک فوقانی انجام داده اند و پوست کافی برای بستن چشم ندارند

نتایج لیفت ابرو و پیشانی

  • موقعیت جوانتر ابرو
  • کاهش ظاهر چین و چروکهای ابرو و پیشانی
  • بهبود پلک های بالا و افتادگی پلک

شرح روش لیفت ابرو و پیشانی

این عمل به طور کلی با بی حسی عمومی انجام می شود اما گاهی ممکن است با توجه به شرایط بیمار و نوع جراحی با بی حسی موضعی این جراحی انجام شود.

متداول ترین تکنیک ها از برش های پنهان در خط مو استفاده می کنند. برخی از جراحان از تکنیک های آندوسکوپی استفاده می کنند در حالی که سایر جراحان از روش های جراحی باز استفاده می کنند. انتخاب این روش های جراحی به عواملی مانند بیمارانی که موهایشان زیاد یا کمی مو و ریزش آن بستگی دارد

بیماران مبتلا به عدم تقارن ابرو ممکن است اصلاح  حالت ابرو را تجربه کنند اما در بعضی موارد عدم تقارن ممکن است به دلیل عواملی مانند اندازه جمجمه یا اختلاف بافت نرم باشد و اصلاح آن سخت تر است.

این روش ممکن است با جراحی پلک فوقانی و یا پلک پایین ، لیفت صورت یا سایر روشهای زیبایی انجام شود.

لیفت ابرو و پیشانی یک جراحی است که باعث بالا رفتن ابرو و صاف شدن پیشانی می شود و پلک های افتاده را بهبود می بخشد. برخی از تکنیک های بالا بردن ابرو همچنین باعث بهبود چین و چروک پیشانی و اطراف پلک می شوند. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش در خصوص جراحی لیفت ابرو و پیشانی مشورت نمایید تا راهنمایی صحیح را در این خصوص در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

جراحان ممکن است از بخیه هایی استفاده کنند که نیاز به برداشتن ، بخیه های جذبی یا اجزای تشکیل دهنده آن دارد. برداشتن بخیه در صورت نیاز معمولاً در حدود 10 روز انجام می شود.

تورم ، ناراحتی ، کبودی ، بی حسی موقت می تواند رخ دهد.

اکثر بیماران 1-2 هفته بعد از لیفت می توانند به کار خود بازگردند.

نتیجه گیری

خطرات و مناسب بودن این روش برای فرد فقط در زمان مشورت با جراح زیبایی در کلینیک آفرینش  قابل تعیین است. تمام روشهای جراحی تا حدی خطر دارند. گاهی اوقات عوارض جزئی که در نتیجه تأثیر نمی گذارد رخ می دهد. عوارض عمده غیر معمول است. با مراجعه به کلینیک و با داشتن مشاوه رایگان می توانید در این خصوص با جراحان صحبت نمایید.

سایر خدمات جراحی زیبایی کلینیک آفرینش 

لیفت صورت 

جراحی پلک 

Call Now Button