ماستوپکسی

ماستوپکسی که با نام پزشکی لیفت سینه یا پستان شناخته می شود. در این روش ، جراح پلاستیک سینه های شما را بزرگ کرده و تغییر شکل می دهد تا ظاهری محکم تر و گرد تر به آنها ببخشد.

جراحی همچنین پوست اضافی اطراف پستان شما را از بین می برد و اندازه آرئول شما – دایره رنگی اطراف نوک پستان شما را کاهش می دهد.

هرچه پیرتر می شوید ، سینه های شما خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهند. بارداری ، شیردهی و افزایش وزن یا کاهش وزن می تواند این روند را افزایش دهد.

اگر سینه های شما شروع به لکه دار شدن یا افتادگی کرد ، این عمل جراحی را انجام دهید. اگر شما نیز دوست دارید اندازه سینه های خود را افزایش دهید ، گاهی اوقات می توانید همزمان با ماستوپسی ، جراحی بزرگ کردن سینه را انجام دهید.

ماستوپکسی

روش جراحی ماستوپکسی

جراحان با استفاده از چند روش مختلف ، لیفت سینه را انجام می دهند. کدام تکنیک را جراح زیبایی سینه استفاده کند به اندازه و شکل سینه های شما بستگی دارد و چه میزان لیفت نیاز دارید.

اقدامات قبل از ماستوپکسی

قبل از عمل ، جراح شما احتمالاً از شما می خواهد که از مصرف برخی داروهای خودداری کنید. این داروها شامل آسپرین است که خون شما را رقیق می کند. اگر سیگاری هستید ، باید حدود چهار هفته قبل از عمل خود از کشیدن سیگار خودداری کنید.

سیگار کشیدن می تواند در توانایی بدن شما برای بهبودی بعد از عمل اختلال ایجاد کند. این می تواند باعث ایجاد مشکلات جدی در ترمیم زخم مانند از بین رفتن نوک پستان یا پوست پستان شود.

مراحل جراحی ماستوپکسی

به وسیله جراح زیبایی سینه و در حالت ایستاده محل مورد نظر جراحی و میزان جراحی مشخص می شود.
برای آرام کردن و تسکین درد ، دارویی بیهوشی دریافت خواهید کرد. در حین عمل جراحی خواهید خوابید. به این حالت بیهوشی عمومی گفته می شود.
جراح برش (برش) در اطراف آئرولا ایجاد می کند. برش معمولاً از قسمت جلوی پستان شما ، از قسمت زیر آن تا مجرا گسترش می یابد. همچنین ممکن است در امتداد طرفین آئرولا گسترش یابد.
جراح سینه های شما را بلند و تغییر شکل می دهد. پس از آن ، جراح آئرولا شما را به وضعیت صحیح روی شکل جدید پستان منتقل می کند ، همچنین ممکن است سایز آنها را کاهش دهد.

ماستوپکسی یکی از روش های جراحی زیبایی سینه است. این جراحی اگرچه با نام های لیفت سینه یا لیفت پستان شناخته می شده است. ماستوپکسی یکی از معروفترین روش های جراحی به شمار می رود. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش  در خصوص انجام ماستوپکسی مشورت نمایید تا راه حل مناسبی را در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینشارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

جراح هر پوست اضافی را برمی دارد تا به سینه های شما ظاهری محکم تر نشان دهد.
سرانجام ، جراح برشها را با بخیه زده و چسب پوست یا نوار جراحی بسته خواهد کرد. جراحان معمولاً سعی می کنند برش هایی را در قسمت هایی از پستان قرار دهند که در آن کمتر دیده می شوند.

شما ممکن است تصمیم بگیرید همزمان با لیفت سینه، پروتزسینه انجام دهید. یک پروتز می تواند اندازه سینه های شما را افزایش دهد. به دلایل ایمنی ، برخی از جراحان همزمان دو عمل را انجام نمی دهند. اگر این مورد باشد ، ابتدا ماستوپکسی را انجام دهید، بعد از مدت زمانی می توانید جراحی های دیگری انجام دهید.

برای انجام لیفت سینه انتخاب بهترین مرکز جراحی زیبایی در تهران با تیم حرفه ای در جراحی های زیبایی سینه بسیار مهم و در رسیدن به نتیجه مورد نظر بسیار مهم و حیاتی است.

www.healthline.com/health/mastopexy

سایر خدمات مرکز جراحی آفرینش

ماموپلاستی 

لیفت سینه

پروتز سینه 

جراحی لیپوساکشن 

لیپوماتیک

جراحی زیبایی شکم 

Call Now Button