ماموپلاستی

ماموپلاستی و یا همان جراحی کوچک کردن سینه نیز نام دارد. که این جراحی کاهش اندازه سینه های خانم ها  به عنوان جراحی ماموپلاستی یا جراحی کاهش پستان شناخته شده است. این عمل جراحی شامل از بین بردن چربی اضافی از پستان ، بافت غده اضافی و هرگونه پوست اضافی در این ناحیه برای کاهش اندازه پستان و رساندن به اندازه متناسب و راحت تر می باشد.

ماموپلاستی

چرا به دنبال جراحی ماموپلاستی هستید؟

سینه های بزرگ می تواند باعث شود که یک  خانم نسبت به بدن خود احساس خجالت کند. همچنین برخی از موارد بهداشتی غیر ضروری را ایجاد کند: درد مزمن کمر ، ایجاد خستگی عمیق در شانه به خاطر بندهای سینه بند ، سوزش پوستی مانند بثورات زیر پستان ، و غیره.

زنان دارای سینه های بزرگ نیز در زمان انجام فعالیت های بدنی می توانند دوران سختی را سپری کنند. این یکی دیگر از دلایلی است که بسیاری از خانم های دارای سینه های بزرگ و آویز به دنبال جراحی کاهش پستان ها هستند. بافت سینه می تواند سنگین باشد و داشتن سینه های بزرگ می تواند فعالیت هایی مانند دویدن ، پریدن و غیره را دشوار کند. نه تنها جراحی ماموپلاستی می تواند شرایط ذکر شده در بالا را محدود کند بلکه می تواند به یک زن کمک کند زندگی سالم تر و اندامی زیبا تر داشته باشد.

اقدامات قبل از جراحی ماموپلاستی

  • به مدت دو هفته از مصرف آسپرین یا سایر محصولات حاوی آسپیرین خودداری کنید.
  • اگر سیگاری هستید ، برای کمک به بهبود سریع تر ، سیگار کشیدن را از دو هفته قبل از جراحی کوچک کردن سینه ها متوقف کنید.

مراقبت های بعد از جراحی ماموپلاستی

  • ناراحتی  و درد ممکن است برای چند روز اول در ناحیه جرایح باشد و نیاز به داروهای مسکن داشته باشید. البته انتخاب بهترین مرکز جراحی به همراه تیمی مجرب می تواند راه های جراحی و عوارض بعد از جراحی را نیز تا حدودی کاهش پیدا کند.
  • شما می توانید بعد از  دو هفته به فعالیت های عادی برگردید ، مراقب باشید از فعالیت های شدید مانند ورزش های سنگین، فعالیت های شدید بدنی و بلند کردن اجسام جلوگیری کنید.

ماموپلاستی و یا همان جراحی کوچک کردن سینه نیز نام دارد. که این جراحی کاهش اندازه سینه های خانم ها  به عنوان جراحی ماموپلاستی یا جراحی کاهش پستان شناخته شده است. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش  در خصوص انجام جراحی ماموپلاستی مشورت نمایید تا راه حل مناسبی را در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مرکز جراحی آفرینش  ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

  • خارش ، تورم و کبودی بعد از چند هفته از جراحی نیز کاهش می یابد.
  • اندازه و شکل نهایی سینه ها بین 2 تا 12 ماه بعد از عمل مشخص می شود و در افراد مختلف نیز متفاوت است.
  • در حالی که جای برش و زخم دائمی است ، آنها توسط سینه بند ، لباس زیر و لباسه های رو پوشیده شده اند و ممکن است به مرور زمان محو شوند.
  • ممکن است  در برخی از خانم ها با برداشتن مجاری شیر و یا محدود شدن آن ها ، شیردهی ممکن دچار اختلال شود.
  • حساسیت در نوک پستان و آرولا ممکن است دچار اختلال شود که این امر عادی است و بعد از گذشت زمان به مرور بهبود پیدا می کند.

انتخاب بهترین مرکز جراحی که دارای تیمی مجرب برای جراحی زیبایی است می تواند در کاهش عوارض بعد از جراحی تا حدود زیادی کمک نماید.

https://columbiasurgery.org/conditions-and-treatments/brow-lift

برخی از خدمات مرکز جراحی آفرینش

پروتز سینه 

جراحی زیبایی شکم

لیپوساکشن

لیفت سینه 

Call Now Button