کاهش سایز با لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های جراحی زیبایی است که تقریبا برای تمامی بخش های بدن مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله جدیدترین روش های نوین لاغری و کاهش سایز با لیپوماتیک به شمار می رود.

کاهش سایز با لیپوماتیک

لیپوماتیک را می توان بر روی ران ها، شکم و پهلو ، غبغب، بازوها و باسن و پشت نیز انجام داد. از شایعترین جراحی با لیپوماتیک، لیپوماتیک شکم و پهلو است.

کاهش سایز با لیپوماتیک

در این روش ابتدا خانم دکتر ثنایی در مرکز جراحی آفرینش از افراد می خواهند تا بایستند تا بتوانند در محلی که نیاز به انجام لیپوماتیک است علامت گذاری انجام شود.

سپس ماده ی بی حسی به محل جراحی مورد نظر، تزریق می شود. همزمان با تزریق ماده بی حسی یا بی هوشی  می توان داروی خواب آور را برای فرد ساتفاده نمود. استفاده از این ماده ی خواب آور صرفا برای کاهش احساس درد توسط بیمار می باشد.

ماده ی بی حسی در تمامی بخش های بافت چربی وارد می شود و باعث می شود تا سلول های چربی از هم باز شوند. همچنین این ماده بی حسی باعث بی حسی در عصب های محل جراحی می شود. از مزایای این روش کوچک شدن رگ های خونی در این منطقه است که میزان خونریزی تا حدود زیادی کاهش می یابد.

نحوه انجام لیپوماتیک

بعد از تزریق باید مدتی را جراح پلاستیک زمان بگذارد تا اثر داروی بی حسی در تمام بخش مورد نظر جراحی ایجاد شود.

زمانی که بی حسی کامل شد، برش کوچک حدود 5 الی 6 میلیمیتر بر روی پوست زده می شود.

کانول های مخصوص لیپوماتیک از طریق این برش ها وارد لایه های زیر پوست شده و وارد بافت چربی می شود. این کانول ها با مکش چربی های اضافی در ناحیه جراحی را خارج می کند.

این چربی های اضافی که تخلیه می گردد، بافت چربی بر روی هم فشرده می شود وضخامت آن ها فوق العاده کاهش پیدا می کند.

بعد از اتمام این مراحل برشی که زده شده است توسط جراح پلاستیک بخیه زده می شود و از پانسمان یا پد برای پوشش دادن این برش استفاده می شود.

اقدامات بعد از لیپوماتیک

بعد از گذشت 2 الی 3 هفته این بخش ورم و کبودی در ناحیه عمل دیده می شود و کاملا طبیعی است و در مدت همین 2 الی 4 هفته بعد از جراحی لیپوماتیک بهتر است که بیمار گن مخصوصی را که تیم جراحی کلینیک جراحی آفرینش تجویز نموده اند را بپوشند تا ورم بعد از جراحی نیز کاهش یابد.

لیپوماتیک یکی از روش های جراحی زیبایی است که تقریبا برای تمامی بخش های بدن مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله جدیدترین روش های نوین لاغری و کاهش سایز با لیپوماتیک به شمار می رود.. می توانید با جراحان مرکز جراحی آفرینش در خصوص انجام کاهش سایز با لیپوماتیک مشورت نمایید تا راه حل مناسبی را در اختیارتان بگذارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09361854257 با مرکز جراحی آفرینش ارتباط بوده و همچنین از اینستاگرام این مرکز دیدن نمایید.

همچنین با توصیه جراح پلاستیک مرکز جراحی آفرینش  ممکن است داروهای مسکن تجویز شود تا از میزان درد بعد از جراحی کاهش یابد.

بعد از نهایتا یک ماه از جراحی لیپوماتیک می توانید نتیجه جراحی را ببینید و چربی ها از بین رفته و سایز کم شده است.

با این حال توصیه می شود تا قبل و بعد از جراحی لیپوماتیک، داشتن رژیم غذایی و ورزش می تواند در ماندگاری نتیجه ی کاهش سایز با لیپوماتیک موثر باشد.

بنابراین حتما سبک زندگی خود را بعد از جراحی به زندگی سالم تغییر دهید تا از جراحی لیپوماتیک خود لذت ببرید.

سایر خدمات مرکز جراحی آفرینش

ماموپلاستی 

لیفت سینه

پروتز سینه 

جراحی لیپوساکشن 

لیپوماتیک

جراحی زیبایی شکم 

Call Now Button