درباره مرکز جراحی آفرینش

این مجموعه با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته سعی دارد تا بهترین خدمات را با بالاترین بازدهی به مراجعین خود ارایه نماید. این مجموعه با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته سعی دارد تا بهترین خدمات را با بالاترین بازدهی به مراجعین خود ارایه نماید. این مجموعه با استفاده از کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته سعی دارد تا بهترین خدمات را با بالاترین بازدهی به مراجعین خود ارایه نماید.
جراحی های زیبایی با هدف برطرف کردن عیوب قسمتهای مختلف بدن، زمینه فعالیت بسیار رضایت بخشی می باشد.انجام این اعمال باعث رفع بسیاری مشکلات فیزیکی و روحی و اجتماعی افراد می شود و با افزایش اعتماد به نفس، موفقیت بیشتر در زندگی به همراه می آورد. همه روزه من ناظر افرادی هستم که با انجام این جراحی ها نتایج رضایت بخشی گرفته اند و اظهار می کنند این اعمال به آن اندازه که فکر می کردند دشوار نبوده است و انجام این اعمال را به دوستان و افراد فامیل توصیه می کنند به طوری که اکثر بیماران این جانب از بستگان بیماران گذشته ام می باشند.

ساده تر از آن که فکر می کنید

استفاده از روش های جدید و بکار گرفتن روش های سرپایی و استفاده از برش های کوچکتر باعث شده بتوان با عوارض ناچیز و کمترین زمان استعلاجی و بهبودی سریع وجای عمل محدود این اعمال را انجام داد. در اکثر موارد بیمارانی که یک نوع جراحی زیبایی را انجام داده اند برای انواع دیگر این جراحی ها اقدام می کنند و آن را به سایرین توصیه می کنند.

اعلام مهربانی و همدلی

من می دانم تصمیم به انجام جراحی زیبایی یک تصمیم خیلی مهم برای هر فرد است. تامین نتیجه بهترین و حفظ سلامتی و راحتی بیمار برای من و همکارانم اهمیت بسیار بالایی دارد. من و همکارانم سعی می کنیم اعمال جراحی را با بهترین روش و بهترین شرایط برای هرفردی انجام دهیم، گویی هرفرد یکی ازافراد فامیل خودمان می باشد.

 

مشاوره و ویزیت قبل ازجراحی

من بیمارانم را دو بار قبل از عمل ویزیت می کنم. در ویزیت اول توضیحات لازم را ارائه و به سوالات پاسخ می دهم. سپس از بیمار می خواهم فکر کند و سوالات دیگری را که برایش پیش می آید را یادداشت کند، تا در ویزیت بعدی فرصتی داشته باشد تا بهتر درباره عمل و مسایل مربوط به آن اطلاع پیدا کند. بیمارانی که اطلاعات خوب و کافی دریافت کرده اند با آمادگی بیشتر عمل می کنند و دوران نقاهت را با سرعت بیشتر و بهتر سپری می کنند.

 

Call Now Button